JASEŁKA W GRUPIE GUMISIÓW

2018.12.18

18 grudnia dzieci z grupy „Gumisie” przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały, w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, do szopki przybyli też pastuszkowie oraz trzej królowie. Nasi artyści śpiewali kolędy oraz pastorałki. Po przedstawieniu dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie Gwiazdora, który przybył z ogromnym workiem pełnym niespodzianek. Wszystkie zebrane dzieci, rodzice oraz goście otrzymali wyjątkowe prezenty.

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za udział i zaangażowanie w przygotowanie tej przepięknej uroczystości.                                                                                                                                                               Edyta Stawujak