GUMISIE NA WYCIECZCE W POZNANIU

2018.06.11

W poniedziałek 11 czerwca dzieci z grupy „Gumisie” wraz z dziećmi z grupy „Krasnala Hałabały” uczestniczyły w wycieczce do Poznania.

Pierwszym miejscem, które odwiedziliśmy był Inea Stadion, na którym mieliśmy możliwość zwiedzenia sali konferencyjnej, szatni piłkarzy Lecha Poznań, makiety stadionu a także murawy, trybun oraz loży prezydenckiej. Drugim punktem naszej wycieczki była Manufaktura Słodyczy „Słodkie Czary – Mary”. Dzieci wzięły udział w słodkich warsztatach gdzie mogły własnoręcznie wykonać lizaka. Obdarowani słodkimi cukiereczkami udaliśmy się na pyszny obiad. Następnym, ale nie ostatnim punktem naszej wycieczki był plac zabaw w Galerii Pestka gdzie wygłupom i szaleństwom nie było końca. Zwieńczeniem naszej wyprawy były lody w McDonald’s. To był wspaniały dzień pełen niespodzianek.