FESTYN RODZINNY - Jędrzejewo

2018.06.02

Super zabawa, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Rodzinnego Festynu Szkolno - Przedszkolnego , który odbył się 25 maja br. na terenie boiska Publicznej Szkoły Podstawowej w Jędrzejewie. Dzieci przedszkolne wystąpiły z bogatym repertuarem artystycznym z okazji Dnia Mamy i Taty, gdzie zaprezentowały swoje talenty estradowe natomiast uczniowie należący do kółka teatralnego prowadzonego przez Panią Monikę Pertek- Koprowską wystawili sztukę pt. :”Baśniowy ambaras”. Wszystkie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji tj.,: zamku dmuchanego, przejażdżki konno, pobawić się w pianie, rozsmakować się w wacie cukrowej. Przygotowana loteria fantowa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony przybyłych gości. Do dyspozycji uczestników Festyny była bogato zaopatrzona kawiarenka „Pod chmurką” z napojami, kawą herbatą, domowymi ciastami itp. Można również było zjeść pyszną grochówkę i kiełbaskę z grilla.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  ZA OBECNOŚĆ, ZAANGŻOWANIE W ORGANIZACJĘ IMPREZY ORAZ ZA MILE SPĘDZONY CZAS.