DZIEŃ KOBIET W JĘDRZEJEWIE

2018.03.08

8 marca ten dzień rozpoczął się w naszej grupie bardzo wesołym przedstawieniem, na które zostaliśmy zaproszeni przez uczniów klasy III.

Z okazji Dnia Kobiet w grupie Gumisiów odbyły się wybory Małej Miss. Dziewczynki zaproszone przez swoich kolegów zaprezentowały swe wdzięki na czerwonym dywanie. Następnie odbyły się konkursy na: najbardziej roześmianą miss, miss równowagi, najbardziej rozśpiewaną miss, najbardziej rozskakaną miss, miss zgadywanek, miss szybkości oraz miss najszybszego liczenia. Jury składające się z chłopców bacznie obserwowało zmagania kandydatek na miss. Po krótkiej naradzie wyłoniono zwyciężczynie. Chłopcy wręczając medale i nagrody złożyli dziewczynkom gratulacje, i życzenia.