GUMISIE POMAGAJĄ POMAĆ- JĘDRZEJEWO

2018.01.11

11.01 2018 roku grupa „Gumisie” wzięła udział w podsumowaniu akcji pt.” Pomagamy pomagać” prowadzonej przez Fundację „BONO” . Celem akcji było zebranie karmy, zabawek dla psów pięknej polskiej rasy: owczarków podhalańskich, będących pod opieką fundacji. Przedszkolaki nie zawiodły i chętnie wsparły ten szczytny cel. Tematem przewodnim spotkania była pomoc, opieka nad zwierzętami porzuconymi, maltretowanymi, pokazanie ile radości i pożytku może sprawić dzielenie się z innymi.

Honorowym gościem spotkania był przepiękny owczarek podhalański o imieniu „Tor” wraz ze swoimi opiekunami Panią Mirosławą Lehnert wraz z mężem, która opowiedziała o tym jak godnie traktować zwierzęta, jak się nimi opiekować, bawić i rozwijać.

Dzieci miały również możliwość obejrzenia prezentacji pt.: „Zwierzę to nie zabawka” przygotowaną przez uczniów Technikum Weterynaryjnego z Edukacji Lubasz.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych fundacji „BONO”