Przedszkole BAJKA w Lubaszu

DZIEŃ BABCI I DZIADKA- JĘDRZEJEWO

2018.01.24

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 22.01.2018r grupa Gumisie zaprosiła swoich dziadków oraz babcie na Salę wiejską do Prusinowa aby wraz z nimi uczcić to wspaniałe święto .W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po przedstawieniu dzieci obdarowały przybyłych gości własnoręcznie przygotowanymi prezentami i odśpiewały sto lat. Radość, która gościła na twarzach babć oraz dziadków była bezcenna.

Drogie babcie i drodzy dziadkowie żyjcie nam sto lat i dłużej.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc w organizacji uroczystości.