DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W JĘDRZEJEWIE

2017.11.24

24 listopad to dzień szczególny w naszym przedszkolu to właśnie wtedy obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Grupa „Gumisie” została zaproszona aby wspólnie z I oraz III klasą świętować ten dzień. Każdy przedszkolak na tak ważną uroczystość zabrał ze sobą swojego ulubionego misia, pluszowego przyjaciela. Zabawę rozpoczęliśmy od odśpiewania piosenki na cześć naszego solenizanta Misia, były również i „misiowe zabawy”. Następnie uczniowie klasy III przybliżyli zebranym dzieciom historię narodzin święta pluszowego misia. Sala gimnastyczna naszej szkoły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamieniła się w pracownię artystyczną. Dzieci podzielone na 8 zespołów malowały swoje ulubione misie. Zabawa była niesłychana. Po wystawie przepięknych prac zostaliśmy zaproszeni do „Misiowego Kina” gdzie z zainteresowaniem oglądaliśmy film familijny pt. „Miś Yogi” i zajadaliśmy się przygotowanym popcornem i ciasteczkami. Zabawa ze starszymi kolegami przebiegła w atmosferze radości i  przyjaźni. Po powrocie do sali odśpiewaliśmy jeszcze raz swoim misiom sto lat skosztowaliśmy misiowych ciasteczek i poprzytulaliśmy się do misia giganta. Zabawa była na 102.

Dziękujemy naszym starszym kolegom, koleżankom, wychowawcom oraz Pani Dyrektor za świetnie zorganizowaną imprezę.