Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

2014.01.27

Aby podziękować Babciom i Dziadkom za czułość, miłość i trud włożony w wychowanie wnucząt, starszaki z Goraju wraz z  Paniami zorganizowały uroczystość wyłącznie dla Dziadków i Babć. Spotkanie odbyło się 24 stycznia. To piątkowe przedpołudnie stało się znakomitą okazją na spotkanie nie tylko towarzyskie, ale i kulturalne. Na samym początku zaproszeni zostali obdarowani koronami wykonanymi przez dzieci, co miało pokazać, jak ważne są osoby, dla których przygotowana została uroczystość. Dzieci zaprezentowały wzruszające wiersze, śpiewały piosenki nie tylko z repertuaru nowoczesnego, ale również zaskoczyły swoich gości piosenkami z lat 70-tych, do których chętnie włączyli się zaproszeni. Przedszkolaki wystąpiły również w kilku układach tanecznych, którymi zaskoczyli zaproszonych. Nie obyło się bez czułych uścisków, własnoręcznie przygotowanych niespodzianek, kwiatów ale również życzeń skierowanych do naszych gości od Wychowawczyni i  Pani Dyrektor- Elżbiety Sobkowiak. Po występach nadszedł czas na słodką niespodziankę w postaci pięknego i smacznego tortu oraz innych łakoci, przygotowanych przez Rodziców. Następnie odbyły się tańce, w których uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi gośćmi.
Na koniec chciałabym serdecznie podziękować Rodzicom, za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu słodkości.

Paulina Zawadzka