Uroczyste pożegnanie Przedszkola- grupa Pani Arlety

2017.06.22

Dnia 22 czerwca nasi najstarsi wychowankowie z grupy Pani Arlety Twarowskiej uroczyście pożegnały przedszkole. Dzieci podczas swojej uroczystości wierszami i piosenkami podziękowały za wspólnie spędzone chwile w Przedszkolu. Zaprezentowany przez nich program artystyczny wycisnął łezkę z niejednego oka.... Z najstarszą grupą pożegnały się także młodsze dzieci, przedstawiciele „Gromadki Kubusia Puchatka” z Panią Pauliną.

Na pożegnanie nie tylko dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wyróżniono również rodziców, którzy wspierali nasze inicjatywy, pomagali w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych naszego przedszkola. Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego stołu na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Życzymy absolwentom w imieniu wszystkich pracowników przedszkola wielu osiągnięć, aby nauka sprawiała wam radość. Byście chcieli dać z siebie wszystko co najlepsze: chęci, zapał, pomysłowość i wytrwałość… a Rodzicom dziękujemy za współpracę i okazane serce!