Śniadanie Wielkanocne- Goraj

2015.04.02

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w środę grupa " Krasnala Hałabały" urządziła uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci zasiadły przy pięknie przystrojonym stole i wspólnie degustowały posiłek. W całym przedszkolu panował świąteczny nastrój i wszyscy z niecierpliwością wypatrywali Zajączka.  Jak się okazało nie mógł osobiście nas odwiedzić , ale zostawił paczkę, a w niej prezenty i list . Długo oczekiwany gość w liście pozdrowił  dzieci i zaprosił do wspólnego rozwiązywania zadań .  Wszyscy się wspaniale bawili i brali aktywny udział we wszystkich zabawach. Gdy zadania zostały wykonane nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila : poszukiwanie Zajączka.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie przy przygotowaniu śniadania wielkanocnego, w szczególności Pani Dorocie Tomaszewskiej, Pani Karinie Szmyt i Pani Monice Kulwas.