Wiosenny występ grupy "Krasnala Hałabały"

2015.03.29

Dnia 28 marca Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” w Lubaszu zorganizowało " Kiermasz Ozdób Wielkanocnych".  Grupa "Krasnala  Hałabały" brała również udział w tym spotkaniu, przedstawiając :" Wiosenny program sceniczny". Dzieci w barwnych strojach zaśpiewały i zatańczyły radosne piosenki o wiośnie.  Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się również  wielkanocne dekoracje wykonane przez dzieci z Przedszkola " Bajka"  w Lubaszu i oddziałów zamiejscowych.  W pracach twórczych małym artystom pomagały nauczycielki. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Przedszkolacy  za swój występ otrzymali od organizatorów drobne upominki. Dziękujemy za zaproszenie. Dziękujemy również wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie.