Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

PRZEDSZKOLE "BAJKA" w LUBASZU
ul. Podgórna 5
64-720 Lubasz
tel/fax. 67 255 62 21

 

 

 

 

 

 

833900 odwiedzin

W karnawale same bale

2014.02.19W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w bajkowe postacie .

W dniu 18 lutego oddziały zamiejscowe spotkały się na Sali wiejskiej w Kamionce na Balu Przebierańców. Czekała tutaj na nas wspaniała zabawa z Muzolakami. Bal był zorganizowany w dworskim, bajkowym klimacie. Dzieci zostały powitane przez Królewnę Śnieżkę wraz z Księciem, pomagał im Krasnal Nieśmiałek. Oczywiście nie zabrakło również złej Macochy, która chciała skrzywdzić Śnieżkę, ale dzięki naszej pomocy jej się to nie udało.  Wystrój sali wprowadził dzieci  w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały balik  przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze.  W czasie balu dzieci mogły napić się soku oraz schrupać ciasteczka, paluszki, czy słodkie cukierki. 

 Bal dostarczył wszystkim wiele  radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Następny bal karnawałowy już za rok... Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.