Andrzejkowe wróżby

2019.11.29

Na zaproszenie pani Magdy z Przedszkola w Kruczu udaliśmy się w czwartkowy poranek 28 listopada na „Andrzejkowe wróżby”. Czekała tam na nas niespodzianka – pięknie przygotowana „sala czarów” przepełniona duszkami, nietoperzami oraz dyniami, a pani Magda zmieniła się we wróżkę Brydzię. Wróżka miała ciekawe wróżby, zabawy i wiele konkursów. Dzieci bawiły się świetnie a na zakończenie otrzymały lizaczki w kształcie duszków, za które bardzo dziękujemy. Dzieci tego dnia były ubrane na pomarańczowo, co nie było przypadkowe. Przy okazji imprezy udało się nam zrealizować kolejny etap innowacji pedagogicznej „Bajkowa matematyka dla przedszkolnego smyka”.

Po powrocie do przedszkola dzieciaki tak się rozochociły we wróżbach, że tuż po obiadku kontynuowaliśmy zabawy w „czary”. Zapraszamy do galerii.