Dzień Pluszowego Misia- Stajkowo

2019.11.25

25 listopada nasze przedszkole odwiedziły dzieci z grupy „Pszczółki” z Lubasza, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Bawiliśmy się wyśmienicie, tylko szkoda, że tak krótko…Na dzieci czekała moc atrakcji – poznały historię pierwszego misia, tańcowały ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi, rozwiązywały zagadki, musiały „dostać się na drzewko       z miodkiem” a nawet spróbować tego pysznego smakołyku. Później jak to przystało na porządną imprezę musiały być zdjęcia – tym razem była to serduszkowa fotobudka. Najwięcej radości sprawiła nam jednak wizyta pewnego Pluszowego Misia, który przyniósł dzieciom wspaniałe prezenty (za co dziękujemy pani Magdzie!) Już dzisiaj zapraszamy naszych gości z panią Patrycją i Zuzią na kolejne spotkanie i dziękujemy za wspaniałą zabawę. Resztę zobaczcie sami.