Spotkanie przy choince

2018.12.20

20 grudnia miało w naszym przedszkolu miejsce bardzo miłe spotkanie. Kiedy na niebie zabłysła już pierwsza gwiazdka spotkaliśmy się razem z rodzicami na wspólnym kolędowaniu. Nie zabrakło śpiewania kolęd, ozdabiania wcześniej upieczonych pierniczków ale przede wszystkim udało się stworzyć świąteczną atmosferę. Wśród gwaru rozmów, śmiechów naszych milusińskich udało nam się jednak usłyszeć dzwonek Gwiazdora. Oczywiście i na taką ewentualność byliśmy przygotowani. Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały wierszyki a razem zaśpiewaliśmy gościowi kilka piosenek. I w tym roku Gwiazdor nas nie rozczarował! Bardzo dziękujemy Pani Lidce i Karolinie, że tak świetnie pomogły Gwiazdorkowi w przygotowaniach :)