Dzień Stajkowa

2018.06.10

9 czerwca w Stajkowie odbyła się już cykliczna impreza pod nazwą „Dzień Stajkowa”. Jest to uroczystość połączona z Dniem Dziecka, więc nie mogło zabraknąć nas czyli przedszkolaków. Jak zwykle zaprezentowaliśmy się w repertuarze wokalno – taneczno –recytatorskim. Dzieciaki wystąpiły wspaniale o czym świadczyły gromkie brawa. W występach artystycznych zaprezentowały się również nasi koledzy (z resztą nasi absolwenci) ze Szkoły Podstawowej w Miłkowie oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej w Lubaszu. Naszym zadaniem było także przygotowanie kącika plastyczno – technicznego, gdzie przez cały czas „kręciło się” dużo dzieci. Dzień Stajkowa z roku na rok się rozwija, a na gości czeka coraz więcej atrakcji. Dzieci mogły wraz z rodzicami brać udział w konkurencjach sportowych a na trochę starszych czekały konkurencje sprawnościowe. W międzyczasie dzieciaki mogły korzystać z zamków dmuchanych oraz waty cukrowej. Obejrzyjcie to sami.