Przedszkole BAJKA w Lubaszu

Dzień Rodziny w Stajkowie

2018.05.25

W piątkowe popołudnie nerwowo obserwowaliśmy niebo nad przedszkolem. A to wszystko dlatego, że na dzisiaj tj. 25 maja mieliśmy zaplanowany Dzień Rodziny. Chociaż nieco się ochłodziło temperatura na naszej imprezce była wysoka. Uroczystość rozpoczęliśmy zwyczajowo występem dla rodziców, za który dzieci otrzymały gromkie brawa – i wcale się nie dziwię bo występować jak co to potrafimy wspaniale J Piękne laurki i kwiatki jakie otrzymali rodzice to był tylko wstęp do niespodzianek. Tuż  po występie na placu zabaw pojawiły się dmuchane zamki… więc zabawa zaczęła się na całego, a w tym czasie rodzice mogli sobie wypić kawkę i zjeść ciasteczko. To jednak nie był koniec atrakcji, ponieważ dzieci z niecierpliwością czekały już na watę cukrową, którą rodzice chyba musieli zmywać z każdej części ciała naszych milusińsich. Na tych najbardziej zmęczonych czekały usmażone na grillu kiełbaski.

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie naszego święta i myślę, że już dzisiaj możemy umówić się na następny rok, bo było super!