Mikołajki z AMICIS

2017.12.05

5 grudnia na długo zapadnie w naszej pamięci. A to wszystko za sprawą wspaniałych gości – Fundacji AMICIS. Wielkie podekscytowanie trwało od samego rana – dzieci ciągle pytały kiedy w końcu przyjdzie Święty Mikołaj? A on zrobił nam psikusa i zostawił prezenty w przejeżdżających właśnie wozach strażackich, które przyjechały wprost do naszego przedszkola. Przywitaliśmy przemiłych gości najpiękniej jak umieliśmy czyli śpiewając piosenki, recytując wierszyki i tańcząc (co bardzo się podobało :) ) No i nadeszła właśnie ta chwila i w sali pojawiły się prezenty i nie przesadzę twierdząc, że większe niż niejeden przedszkolak! Radości nie było końca.

Bardzo dziękujemy Fundacji AMICIS za wizytę w naszym przedszkolu i za piękne prezenty i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.