Idą święta- Stajkowo

2015.12.18

Pomimo deszczowej aury, braku śniegu my przygotowujemy się do świąt bez przerwy. Dzisiaj (18 grudnia) w naszych działaniach pomagali nam rodzice. W ramach programu „Wychowanie przez czytanie” zaprosiliśmy mamusie, które jak zwykle nie zawiodły. Zaczęliśmy od dekorowania  pierniczków, które własnoręcznie upiekliśmy w poniedziałek, a co paluchów się naoblizywaliśmy to widać na uśmiechniętych buziakach dzieci! Zabawa zaczęła się jednak kiedy na stół wkroczyły kolorowe papiery, otulina, wyciskacze, cekiny i to wszystko co mogło się przydać do zrobienia dekoracji świątecznych. Spotkanie wypadło tak fajnie, że trzeba będzie pomyśleć o powtórce – ale to może na Wielkanoc, bo karpie już niecierpliwie pluskają w wannie!