Dzień Stajkowa

2015.06.09

W sobotę 6 czerwca po raz kolejny odbył się Dzień Stajkowa połączony z Dniem Dziecka. Pogoda nam dopisała, więc na frekwencję nie mogliśmy narzekać.  Cała uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą ppłk. Zdzisława Orłowskiego – patrona stajkowskiego święta. Występ naszych przedszkolaków otworzył część artystyczną, za którą dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Potem można było usłyszeć młodzież z lubaskiego gimnazjum oraz zespoły „Lubaszanki” i „Gorajskie Echa”. W międzyczasiedzieci mogły korzystać z przygotowanych przez nasze przedszkole: kącika plastycznego, malowania twarzy oraz brać udział w konkurencjach sportowych prowadzonych przez panią Kasię. Atrakcji oczywiście nie było końca: dmuchane zamki, baseny z kulkami, wata cukrowa itp. Każdy mógł dla siebie znaleźć coś innego. Myślę, że ta impreza na stałe zagości w kalendarzu Stajkowa. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniach do festynu.

Nauczanie zdalne 3 i 4-latki
Nauczanie zdalne 5-latki