Gwiazdka w przedszkolu-Prusinowo

2019.12.19

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii, spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnej miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych Świąt,już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się Jaselka oraz spotkanie z Gwiazdorem.

Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzenia Jezusa Chrystusa.Inscenizacja przeplatana była pięknymi koledami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymali ogromne brawa od zebranych gości oraz sliczne upominki i niespodzianki do sali przedszkolnej od Gwiazdorka.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości i jeszcze raz zyczymy wszystkim zdrowych, radosnych, pełna ciepła rodzinnego Świąt i pomyślności w Nowym Roku .