Dzień Babci i Dziadka -Prusinowo

2019.01.11

,,Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem`` to piękna uroczystość na którą zaprosiliśmy do naszego przedszkola Babcie i Dziadków naszych wychowanków. Dzieci przedstawiły jasełka ,,Cud Betlejemskiej nocy", wiersze okolicznościowe ,piosenki oraz tańce. Mali artyści w wzruszających słowach podziękowały swoim kochanym najbliższym osobom za to że są tak wspaniałymi kochanymi Babciami i Dziadkami. Dzieci za swój występ otrzymały ogromne brawa oraz dużo słów uznania.Każdy przedszkolak wręczył swoim gościom własnoręcznie przygotowany upominek i zaprosił do wspólnej fotografii oraz zabawy.
Serdecznie dziękuję mamusi Zuzi, Brajana oraz Alicji za pyszne słodkości oraz mamusi Tobiaszka i Piotrusia za pomoc w przebiegu uroczystości.