Jasełka ,,Cud Betlejemskiej Nocy"-Prusinowo

2018.12.20

W środę 19 grudnia w naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe ,,Cud Betlejemskiej Nocy" przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały role i przeżywały magię Świat Bożego Narodzenia. Jasełka skupiły rzeszę rodziców oraz emerytowanych pracowników przedszkola. Dzieci również odwiedził Gwiazdor i obdarował naszych milusińskich pięknymi prezentami. Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za okazaną pomoc w organizacji tej wyjątkowej uroczystości,a mamusiom Antka,Julka,Tobiaszka za pyszne wypieki oraz Gwiazdorkowi za miłe niespodzianki.
WSZYSTKIM ŻYCZYMY ZDROWYCH,RADOSNYCH,PEŁNYCH CIEPŁA RODZINNEGO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.