Spotkanie z policjantem -Prusinowo

2018.10.25

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie Posterunek Policji w Lubaszu. Tematem naszego spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa dzieci w sytuacjach zagrożenia. Pani Policjant wytłumaczyła dzieciom jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludżmi,jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Również Pani Policjant zademonstrowała dzieciom w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa,a oglądanie wozu policyjnego wywołało duże wrażenie. Na zakończenie dzieci wręczyły podziękowanie za bardzo miłe spotkanie.