Przedszkole BAJKA w Lubaszu

Wycieczka do Jura Parku -Prusinowo

2018.06.05

5.06.2018r. wybraliśmy się wspólnie z z rodzicami na wycieczkę do Jura Parku w Solcu Kujawskim. TO jeden z największych parków dinozaurów w Europie. Na leśnej ścieżce edukacyjnej można zobaczyć ok.150 prehistorycznych gadów. Muzeum Ziemi im Karola Sabatha, utworzone na terenie parku jest największym w Polsce muzeum paleontologicznym z bogatymi zbiorami skamieniałych roślin i zwierząt oraz rekonstrukcjami prehistorycznej fauny. Atrakcją dla dzieci było również kino 5D, Park Rozrywki oraz rozległy plac zabaw na którym świetnie się bawiliśmy. Naszą wycieczkę również wzbogaciły warsztaty plastyczne ,na których dzieci malowały gipsowe dinozaury. Wspaniała atmosfera, moc atrakcji oraz odpowiednia pogoda sprawiły ,że wycieczka była super i bardzo udana. Dziękujemy Kochanym Rodzicom za wspaniały czas poświęcony dzieciom i wspólne wzmacnianie więżi rodzinnych.