Dzień Dziecka-Prusinowo

2018.06.03

Piękna słoneczna pogoda oraz dobre humory sprawiły,że czas spędzony na ,,placu przygód"
upłynął bardzo miło i przyjemnie. Ten wyjątkowy dzień pozostawił dawkę pozytywnej energii w każdym uczestniku i na długo jeszcze zostanie w pamięci przedszkolnej społeczności. Dziękujemy pani Żanecie Andrzejewskiej Przewodniczącej Rady Gminy w Lubaszu i Panu Marcinowi Filoda Wójtowi Gminy Lubasz za miłą wizytę w naszej placówce oraz życzenia i słodkie niespodzianki dla dzieci z okazji ich święta. Również w tym dniu Rada Rodziców przygotowała upominki, które wręczyła dzieciom Przewodnicząca Pani Ilona Jessa. Dziękujemy wszystkim za miłe gesty, a dzieciom życzymy wspaniałych chwil w świecie zabawy i dużo radości każdego dnia.