Jasełka -Prusinowo

2017.12.20

Dnia 20.12.2017r. dzieci z grupy ,,Śpiącej Królewny" przedstawiły Jasełka. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Piękna scenografia, występ dzieci, śpiew kolęd, spotkanie z Gwiazdorem wywołało świąteczny, magiczny nastrój. W tym dniu nasze przedszkole odwiedził również Radny Gminy Lubasz Pan Józef Cichorek z upominkami dla dzieci oraz emerytowani pracownicy i rodzice naszych wychowanków. To radosne kolędowanie zakończyliśmy życzeniami dla zgromadzonych ,,ZDROWYCH ,PEŁNYCH CIEPŁA RODZINNEGO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU 2018``.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom wraz z Radą Rodziców za pomoc w organizacji tej pięknej uroczystości.