Wycieczka do Krainy św. Mikołaja -Prusinowo

2017.12.14

Idą święta, a dzieci i dorośli oczekują na ten magiczny okres przez cały rok. Zrobiliśmy dzieciom i rodzicom przyjemność i zaplanowaliśmy wspólną wycieczkę, aby razem spędzić trochę czasu w tej pięknej, niezwykłej Świątecznej Krainie. Zobaczyliśmy DELI PARK skąpany w 3 milionach światełek, strojnych choinkach i bogatych ozdobach świątecznych z  prawdziwą Szopką Bożonarodzeniową. Na długo zapamiętamy wyjątkowe chwile spędzone przy kominku u Św. Mikołaja, z Elfami przy pisaniu Listu do Św.Mikołaja. Nasza trasa zwiedzania była wyznaczona kilometrami węży świetlnych, pojawiły się kolorowe przepiękne ozdoby świąteczne. Zabawa na placu zabaw była dopełnieniem dziecięcych wrażeń, emocji i radości.

DZIĘKUJEMY WAM DRODZY RODZICE ZA WSPARCIE NASZYCH INICJATYW I WSPÓLNE PRZEŻYCIE TYCH PIĘKNYCH CHWIL.