Bal karnawałowy z Muzolakami -Prusinowo

2017.01.24

Jak co roku w karnawale dzieci z naszego  przedszkola wraz z przedszkolakami z oddziałów zamiejscowych uczestniczyły w Balu Karnawałowym Przebierańców prowadzonym przez Muzolaki na sali wiejskiej w Dębe. Pięknie przystrojona sala i bardzo ciekawe stroje karnawałowe przygotowane przez rodziców dla swoich pociech zagwarantowały wspaniałą zabawę. Na balu obok Elz, pszczółek, księżniczek, rycerzy, kowbojów były również  postaci z ulubionych bajek. Po prezentacji Muzolaki zaprosiły nas do tańca w rytm znanych utworów dziecięcych i przebojów disco, które były przeplatane  zabawami i korowodami. Oczywiście na balu znalazło się coś dla spragnionych i zmęczonych. Chwilowy relaks przy wspólnym poczęstunku oraz pamiątkowe zdjęcia każdej grupy przedszkolnej były wspaniałym przerywnikiem. Do przedszkola dzieci wracały w dobrych humorach, dzieląc się swoimi przeżyciami. Dziękujemy Pani Milence mamusi Nikodema za pomoc w przebiegu naszej wycieczki.