Festyn w Lubaszu- Prusinowo

2014.10.26

21 października przedszkolaki z Gminy Lubasz spotkały się na wspólnym integracyjnym festynie „Dzieci małe, sprawa wielka w ich serduszkach jest iskierka”.  Podczas uroczystości  przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach,  tańcach i konkursach. Najmłodsi wykonali kolorowe prace, które były dowodem na to, że w każdym małym dziecku jest ciepłe rozgrzane serduszko, gotowe do dzielenia się i pomagania. Pod koniec spotkania, dzieci spotkała niespodzianka - upominki wykonane przez pracowników Spółdzielni Socjalnej  Równe Szanse w Gajewie i przedstawienie Teatru Kanon  z Krakowa  „Szewczyk Dratewka”. Była to pierwsza wspólna impreza zorganizowana w roku szkolnym 2014/2015. W ten sposób poznaliśmy i uroczyście powitaliśmy nowych przedszkolaków z Gminy Lubasz.