Dzień Dziecka w Prusinowie

2014.06.02

W Przedszkolu w Prusinowie dzieci świętowały swój dzień dwa dni. Wczoraj na zaproszenie Rodziców Adusi i Roksany udaliśmy się autobusem szkolnym na wycieczkę do Jędrzejewa. Tam czekały na nas liczne atrakcje-zwiedzanie hodowli ptactwa domowego, gołębi, pawi. Następnie gospodarze przygotowali dla małych gości kiełbaski i szaszłyczki z grilla oraz słodkości. Przy dziecięcej muzyce bawiliśmy się wspaniale, aż było żal odjeżdżać. Jeszcze raz dziękujemy za miłe przyjęcie i zapewnienie dzieciom wspaniałych atrakcji. A dzisiaj nasze dzieci otrzymały prezenty z okazji Dnia Dziecka ufundowane przez Radę Rodziców. Potem były liczne zabawy sprawnościowe, zagadki, konkursy ,słodkie niespodzianki i zabawy przy muzyce .Wszystkim dzieciom życzymy samych radosnych chwil i czekamy na was już w niedzielę nad jeziorem w Lubaszu.