Mikołajki w ZSP w Czarnkowie

2013.12.10

Dzisiaj, tj. 5.12 nasze przedszkolaki miały wspaniały dzień. Na zaproszenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie wybraliśmy się tam na cykliczną imprezę mikołajkową „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”. Zatańczyliśmy tam z pomponami i zaśpiewaliśmy przygrywając na instrumentach perkusyjnych. Nasze przedszkolaki prezentowały się wspaniale w mikołajkowych strojach. Obejrzeliśmy też występy czarodzieja, niektóre dzieci uczestniczyły również w jego magicznych sztuczkach. Ugoszczono nas słodkościami i sokami. Dziewczyny z tamtej szkoły przebrane za śnieżynki, a chłopaki za Mikołajów zabawiały wesoło wszystkie dzieci. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały bogate prezenty, jak również placówki uczestniczące w imprezie. Otrzymaliśmy dużego misia, duży zbiór bajek oraz układanki dydaktyczne. Długo będziemy wspominać ten dzień. Dziękujemy organizatorom za tak wspaniałą imprezę i bardzo dobrą organizację.