Święto Pluszowego Misia - Miłkowo

2018.11.23

Kto nie kocha pluszowego misia? Wszystkie dzieci i te małe i te duże, a także dorośli. To on jest z nami od kołyski. Fajnie jest się do niego przytulić, powierzyć mu swoje sekrety. 22 listopada pojechaliśmy więc do Przedszkola w Kamionce, aby wspólnie uczcić jego święto. Na początku Pani Ilonka zapoznała dzieci z historią związaną z powstaniem pierwszego misia. Dzieci słuchały z zaciekawieniem. Naklejaliśmy też misie z elementów, przedstawiliśmy też swoje przytulanki. Później odwiedził nas Kubuś Puchatek i przyniósł niespodzianki dla dzieci. Dzieci zaśpiewały mu 200 lat i złożyły mu życzenia. Były to przecież 116 urodziny misia. Jak urodziny to i tort. Był pyszny, mniam, mniam. Dzieci miały też niespodziankę w postaci występu magika. Och, co też on nie potrafił wyczarować. Przedszkolakom zapierało oddech w piersiach i były oczarowane. Dziękujemy Pani Ilonce za zaproszenie.