Pożegnanie sześciolatków- Miłkowo

2018.06.22

Życie składa się z powitań i pożegnań; takimi słowami rozpoczęła się nasza uroczystość pożegnania najstarszych dzieci. Choć przedszkole to dla dzieci drugi dom, to przychodzi taka chwila, kiedy jak te ptaki wyfruwają z gniazda. Odchodząca grupa to fajna i bardzo zdolna grupa, w której są zdobywcy czołowych miejsc w konkursach, artyści, matematycy, dobrzy organizatorzy. Pięknie zaprezentowali się w "polonezie", a także w satyrycznym przedstawieniu, wierszach i piosenkach. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki książkowe. Podziękowania otrzymali również rodzice za duże zaangażowanie w życie przedszkola. Dziękuję wszystkim za mile przebyty kolejny rok pracy i życzę słonecznych, pełnych miłych wrażeń wakacji.