„Gwiazdorek u Pinokia” – Miłkowo

2015.12.21

Piątek był dla przedszkolaków niecodziennym dniem, ponieważ po południu przybyły do przedszkola po raz drugi wraz ze swoimi rodzicami i najbliższymi, aby uczestniczyć w magicznym przedświątecznym wieczorze. Gościliśmy również Panią sołtys wsi Miłkowo, U. Paszkowską- przyjaciela przedszkola. Dzieci przedstawiły Jasełka, śpiewały kolędy, piosenki, recytowały wierszyki. Wiele emocji dostarczył przybyły prosto z Laponii  Gwiazdor z prezentami. Dziewczynki cieszyły się z otrzymanych lalek, a chłopcy z traktorków.  Dzieci miały też okazję złożyć u niego zamówienia na dalsze prezenty pod choinkę w wieczór wigilijny. Był tez słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękuję rodzicom za przygotowanie strojów swoim pociechom, dzięki którym lepiej mogły odgrywać swoje role. Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2016.