Andrzejki-Krucz

2018.11.30

W środę, 28 listopada, od samego rana w przedszkolu trwały przygotowania do Andrzejek. Kiedy wszystko było już gotowe pojawiła się dobra czarownica, która rozpoczęła zabawę. Różnymi sposobami odkrywała z przedszkolakami tajemnice losu. Za pomocą monet rzucanych do wody, kręcenia wałkiem, serduszek z imionami, kolorowych karteczek i innych tajemniczych przedmiotów, dzieci dowiadywały się, czy spełnią się ich marzenia. Dzieci z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Zabawa była tym fajniejsza gdyż bawiliśmy się wspólnie z grupą przedszkolną ze Stajkowa. Na zakończenie spotkania andrzejkowego wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.