Dzień Kropki w Kruczu

2018.09.14

Dnia 14 września przedszkolaki świętowały w Kruczu "Dzień Kropki". Był to dzień bardzo ciekawy i pełen wrażeń. Wszystkie dzieci miały na ubraniach kropkowe elementy. Kropki były tego dnia najważniejsze. Były głównym tematem pracy plastycznej, bajek oglądanych przez dzieci oraz czytanych przez panie. Zorganizowano również konkurs na najpiękniejszy zamek dla kropki zbudowany z klocków - wafli. Zbudowano trzy piękne zamki, których budowniczy dumnie je prezentowali. Następnie wszystkie dzieci głosowały na najpiękniejszy ich zdaniem zamek, kładąc przy nim żółtą kropkę. Dzieci były bardzo aktywne, doskonale się bawiły i co najważniejsze uczyły.
w mgnieniu oka.