Przedszkole BAJKA w Lubaszu

2018.06.01

1 czerwca jest jedną z najważniejszych dat w kalendarzu, ponieważ tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. W Szkole Podstawowej w Kruczu za sprawą uczniów

i przedszkolaków z oddziału "Bajkowe Ludki" bardzo kolorowo, głośno i wesoło.

Rodzice przygotowali swoim pociechom wiele wspaniałych atrakcji. Najwięcej radości sprawiła olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci malowały kredą po chodnikach i murach. Pani Magda pięknie malowała dziecięce twarze. Dzieci jadły kiełbaski z grilla. Na szkolne boisko przyjechali również strażacy z OSP w Kruczu. Wszystkie dzieci mogły wejść do wozu strażackiego i poczuć się prawdziwymi strażakiem.

W tym dniu szkołę swoją obecnością zaszczycili wójt Gminy Lubasz pan Marcin Filoda oraz przewodnicząca Rady Gminy pani Żaneta Andrzejewska. Goście złożyli dzieciom życzenia oraz częstowali słodkościami. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców ze szkoły i przedszkola.

W trakcie całej imprezy obecna była przedstawicielka Rady Rodziców pani Alicja Sowińska., której serdecznie dziękujemy za pomoc.