Dzień Ziemi - Krucz

2018.04.25

Dnia 25.O4. 2018r. na sali wiejskiej w Kruczu odbyło się przedstawienie przygotowane

z okazji "Dnia Ziemi" przez przedszkolaków z oddziału "Bajkowe Ludki" oraz uczniów PSP w Kruczu. Wszyscy młodzi aktorzy byli bardzo przejęci swoimi rolami i chcieli zaprezentować się jak najlepiej, co im się niewątpliwie udało sądząc po otrzymanych
od publiczności oklaskach. Dzieci miały również okazję złożyć przyrzeczenie "Młodego Ekologa", którego będą przestrzegać. Ponadto uczniowie PSP w Kruczu otrzymali nagrody  za konkursy związane z ekologią. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medale zielonego ziemianina oraz pamiątkowe dyplomy przyjaciół Ziemi. To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie wszystkim przedszkolakom w pamięci.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w ochronę naszego środowiska.