WIZYTA POLICJI W ODDZIALE "BAJKOWE LUDKI" W KRUCZU

2017.10.04

Drugi tydzień września upłynął w naszym przedszkolu pod znakiem bezpieczeństwa, w związku z czym odwiedzili nas niezwykli goście. 11 września przyjechały do przedszkola Panie policjantki oraz sierżant Pyrek, którzy poza przybliżeniem przedszkolakom swojej pracy sprawdzali również ich wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze, zachowania wobec obcych ludzi i zwierząt, znajomości sygnalizacji świetlnej oraz numerów alarmowych. Wszystkie dzieci odpowiadały na pytania wzorowo i zapewniły gości, iż potrafią właściwie zachować się na drodze oraz w sytuacji zagrażającej ich bezpieczeństwu. Serdecznie dziękujemy Paniom Policjantkom z Posterunku Policji w Lubaszu za pouczającą lekcję na temat bezpieczeństwa.