DZIEŃ MISIA PLUSZOWEGO

2018.11.22

Dnia 22 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Misia Pluszowego. W tym dniu gościliśmy naszych przyjaciół z Przedszkola "Pinokio" w Miłkowie. Jak zawsze, było nam z nimi  bardzo miło. Razem poznaliśmy historię powstania Misia Pluszowego, wykonaliśmy pracę plastyczną, zdmuchnęliśmy świeczki na wspaniałym, przepysznym torcie z okazji 116 urodzin misia. Razem też uczestniczyliśmy w niesamowitych pokazach "Czarodzieja", który swoimi pokazami wywołał na naszych twarzach szczerą radość, zdziwienie, zachwyt, niedowierzenie itp. Na zakończenie odwiedził nas prawdziwy miś pluszowy, który podarował nam słodką niespodziankę. Dziękujemy pani Małgosi i dzieciom za prezent w postaci Misia Pluszowego - nazwaliśmy go "Tęcza". Dziękujemy mamusiom Alicji i Antosi za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim rodzicom za sfinansowanie pokazu "Czarodzieja".