ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA GRY

2018.06.01

Realizując Roczny Plan Pracy oraz Program "Przedszkolaki na polskich dróżkach" ogłosiliśmy konkurs na rodzinną  grę planszową. Dnia 01.06.2018 nastąpiło rozstrzygnięcie tego  konkursu. Gry miały na celu przybliżenie poprzez zabawę wiadomości związanych z historią naszej Ojczyzny. Oprócz wiadomości, tworzenie gier integruje dzieci , uczy cierpliwości, przegrywania i wygrywania. Dzieci z radością opowiadały  ,jak wspaniale bawiły się z rodzicami i rodzeństwem wymyślając zasady gry. Dzieci potrafią grać, trzymają się zasad i wzbogacają wiedzę. Wszystkie gry były zachwycające, dlatego wszystkie dzieci otrzymały takie same upominki. Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za włączenie się Rodziców w realizację zadań przedszkola.