Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

PRZEDSZKOLE "BAJKA" w LUBASZU
ul. Podgórna 5
64-720 Lubasz
tel/fax. 67 255 62 21

 

 

 

 

 

 

833897 odwiedzin

Dzień Kobiet - Kamionka

2018.03.08 

  "Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.

                  I pierwszy promień bliskiej wiosny.

                  Dzień bez kłopotów i bez trosk.

                  Dużo radości.

 

                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce.

                  Każdego dnia dobry uczynek -

                  To jest od chłopców upominek"

 

8 MARCA    to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. ;) W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkości, kwiatów, upominków, laurek. Za co serdecznie DZIĘKUJEMY Atmosfera tego dnia była wspaniała. Dla naszych małych kobietek chłopcy wraz z Panią przygotowali dużo atrakcji. Dziewczynki , jak prawdziwe gwiazdy zostały wprowadzone przez chłopców  do sali, po czerwonym dywanie. Następnie odbył się konkurs na miss w różnych kategoriach. Było dużo śmiechu i zabawy Chłopcy własnoręcznie przygotowali laurki dla dziewczynek i dla swoich kochanych kobiet- MAM. Były również zgadywanki o zawodach jakie wykonują  kobiety, tańce „połamańce”, konkursy .. Jednym słowem impreza na całego .

Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.