KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

2018.03.08

Przed feriami zimowymi odbył się w naszej grupie konkurs plastyczny pt" Warszawska Syrenka". Przedszkolaki po wysłuchaniu legendy samodzielnie rysowały ilustrację do usłyszanego tekstu. Dzieci bardzo się starały wypaść jak najlepiej ,ale konkurs to konkurs i trzeba było wyłonić zwycięzców. Dnia 27 lutego odbyło się spotkanie rodziców z trójki klasowej. Rodzice mieli ocenić prace dzieci w dwóch kategoriach : 3,4-latki oraz 5,6-latki. W kategorii 3,4-latki , zwycięzcami zostały : Ola Szymańska, Hania Piotr oraz Antosia Rychlewska. W kategorii 5,6-latki zwycięzcami zostały: Joasia Nowak, Amelka Gacek i Martynka Górzna. Nagrodę specjalną otrzymał Tobiaszek Gałan. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody pocieszenia. Dziękujemy rodzicom ,za pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz za ufundowanie nagród .