Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

PRZEDSZKOLE "BAJKA" w LUBASZU
ul. Podgórna 5
64-720 Lubasz
tel/fax. 67 255 62 21

 

 

 

 

 

 

833897 odwiedzin

SUKCES AMELKI GACEK I UDZIAŁ CZARKA ZIELSDORFA II TURNIEJ KARATE SHOTOKAN MŁODZIKÓW

2018.03.04 Dnia 04.03.2018 na hali sportowej w Lubaszu odbył się II TURNIEJ KARATE SHOTOKAN MŁODZIKÓW.
Od września 2017 roku Amelka Gacek i Czarek Zielsdorf z naszej grupy przedszkolnej brali udział w treningach ,a w niedzielę czwartego marca wystartowali w turnieju. Sukces odniosła Amelka Gacek, która w najmłodszej kategorii wiekowej zajęła I miejsce w kata indywidualnym dziewcząt  oraz  I miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt i otrzymała dwa medale, dwa puchary i dwa dyplomy.  
Udział w turnieju wziął też z naszej grupy przedszkolnej Czarek Zielsdorf. Czarkowi nie udało się zdobyć  pucharu, ale otrzymał medal i dyplom za udział. Puchary,medale oraz dyplomy wręczone dzieciom zostały przez pana Marcina Filodę -wójta gminy Lubasz oraz przez panią Wioletę Zarzeczną- dyrektora SP w Lubaszu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty w postaci piórnika z logo karate. Serdecznie gratulujemy i już  trzymamy kciuki za następny turniej. Życzymy wytrwałości zarówno Amelce, Czarkowi jak i ich rodzicom, którzy z wielkim poświęceniem przez cały rok wozili dzieci na treningi. 
Sport,jest potrzebny każdemu, a zwłaszcza dzieciom. Dzieci uczą się rywalizacji, doznają smaku zwycięstwa, uczą się też przegrywać. Zachęcamy rówieśników do spróbowania sportu jakim jest karate.
Amelce i Czarkowi jeszcze raz gratulujemy odwagi i wytrwałości.