Przedszkole BAJKA w Lubaszu

SMERFY I PINOKIO NA BALU

2018.02.07

Dnia 07.02.2018r. przedszkolaki z Kamionki i przedszkolaki z Miłkowa spotkały się na baliku karnawałowym.

Były królewny,rycerze ,żołnierze, wojownicy , piraci , strażacy, policjanci, kucyki, pszczółki, biedronki i wiele innych postaci , a wśród nich wspaniały zespół "Bajka" z Pobiedzisk. Wspaniale przygotowane zabawy i przepiękna muzyka sprawiły, że wszystkie maluchy zapamiętają ten bal na długo. Dodatkową atrakcją balu były urodzinki naszej Martynki. Właśnie siódmego lutego Martynka obchodziła swoje szóste urodzinki, złożyliśmy jej życzenia i zaśpiewaliśmy sto lat, a piniata , którą Martynka przyniosła uatrakcyjniła nasz bal. Wszystkie dzieci zbierały cukierki i baloniki, którymi wypełniona była piniata. Było dużo radości. Było super, super, super.

Dziękujemy pani Małgosi Tonak i dzieciom za wspaniałe spotkanie, a wszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów i sfinansowanie tak wspaniałej zabawy. Drodzy Rodzice spełniacie wszystkie nasze marzenia.