ZIMOWY KONCERT DLA BABCI I DZIADKA-Kamionka

2018.02.01

"Dziś słoneczko jasno świeci,zima biała śpiewa

A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia

Wszystkim Babciom,wszystkim Dziadkom

Zdrowia,pomyślności

Uśmiechu na co dzień i dużo radości".

Chociaż Dzień Babci i Dziadka w kalendarzu dawno już minął, przedszkolaki z Kamionki do końca stycznia recytowały wiersze, śpiewały piosenki i uczyły się składać życzenia, gdyż w tym roku, wyjątkowo, święto naszych kochanych Dziadków odbyło się pierwszego lutego. A jak to w lutym bywa, śnieg zasypał całe przedszkole i wraz z królową Zimą, śnieżynki i bałwanki umilały Babciom i Dziadkom czas. Przepiękne przedstawienie ukazało uroki zimy, lepiliśmy bałwanki, które na saneczkach wiozły prezenty dla Babci i Dziadka. Nasi goście byli bardzo zadowoleni , pięknie dziękowali za zaproszenie i za miło spędzone chwile. Jak zwykle otrzymaliśmy brawa i mnóstwo słodkości. Wszyscy w dobrych humorach zasiedliśmy do stołów, aby wypić kawę, zjeść ciasto, za które tym razem dziękujemy mamusi Wiktorka, Dorotki oraz Wojtusia i Karolka.