Jasełka - Kamionka

Wśród nocy świętej ciszy,

Niechaj się serca nasze

Jak dzwony rozkołyszą.

Oto już cud się spełnia,

Już biją w niebo dzwony.

O witajże nam, Jezu,

W Betlejem narodzony.

W czwartek  21.12.2017 roku SMERFY sprawiły wszystkim miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadziły  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Największą atrakcją był oczywiście gwiazdor, który w tym roku przyniósł wyjątkowe prezenty. Uśmiech i radość dzieci na ich widok- BEZCENNA. Po przedstawieniu tradycyjnie wszyscy złożyliśmy  sobie życzenia i zasiedliśmy do poczęstunku przygotowanego przez rodziców-za co serdecznie dziękujemy J. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie, pomoc i wsparcie w przygotowaniu Jasełek. Drodzy rodzice- jesteście niezawodni!!!

Wszystkim  składamy serdeczne życzenia Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Pełnych ciepła rodzinnego i pokoju.