Andrzejki u Smerfów - Kamionka

2017.11.30

Zgodnie z tradycją 30 listopada obchodziliśmy ANDRZEJKI. Już od samego rana złożyliśmy życzenia imieninowe tatusiowi Oli, który ma  na imię Andrzej i właśnie w tym dniu obchodził imieniny.  Tatuś Oli , pan Andrzej poszedł do sklepu i po chwili w podziękowaniu za życzenia przyniósł  KINDER CZEKOLADKI, którymi Ola poczęstowała dzieci. Po śniadaniu zaczęła się impreza.
Wspaniałe stroje dzieci i spuszczone rolety sprawiły,że wieczór ANDRZEJKOWY był bardzo tajemniczy, zagadkowy. Przedszkolaki były  ciekawe,co je czeka w przyszłości. Były tańce, wróżby , a także poczęstunek,za który serdecznie dziękujemy mamusi Martynki i Tobiaszka. Wykonaliśmy też klucze, które otwierały drzwi do wróżb. Wszyscy, jak zwykle byliśmy bardzo grzeczni.  Tuż przed obiadkiem złożyliśmy życzenia drugiemu panu Andrzejowi. Jest to nasz pan, który codziennie przywozi nam pyyyyszny obiadek. Pan Andrzej również serdecznie nam podziękował, a następnego dnia razem z obiadkiem otrzymaliśmy torbę cukierków.
Jeszcze raz życzymy wszystkim Andrzejom wszystkiego najlepszego.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​