„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA- ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…”

2017.11.25

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Kamionce.„Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 24.11.2017r. „Smerfy” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczęliśmy od przedstawienia swoich kochanych misiów i zaśpiewaliśmy im „sto lat”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Poznały historię święta, misiowe postacie z bajek, bawiły się przy piosenkach i tańcach. Największą atrakcją dnia był prawdziwy miś, który zaszczycił nas swoja obecnością;) Napisał dla nas piękny list, w którym podziękował nam za pamięć o jego urodzinach i wyznał swoją miłość do dzieci...a w prezencie przyniósł słodkie małe co nieco;) Byłyrównież zabawy ruchowe i  plastyczne,  zgadywanki,  śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja pyszności zakupionych przez nasze kochane mamy. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować mamusi Madzi za to, że upiekła dla nas specjalnie na tą okazję pyszną „misiową rodzinkę”Jmniamm..Było pysznie!!!Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i zabawy.To wielkie misiowe przyjęcie na pewno zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.